فرماندار دماوند:
مشکلات مردم باید به خوبی رسیدگی شود

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان دماوند گفت: مشکلات مردم باید در اسرع وقت رسیدگی و به خوبی برطرف شود.

خبرگزاری فارس: مشکلات مردم باید به خوبی رسیدگی شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، در ملاقاتی که ظهر امروز در دفتر فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد، 14 نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان در دیداری چهره به چهره مشکلات خود را با فرماندار این شهرستان در میان گذاشتند.

علی‏رضا قاسمی‏فرزاد فرماندار شهرستان دماوند نیز دستورات لازم را برای حل مشکلات این افراد صادر کرد.

وی همچنین در پیامی، فرا رسیدن نوروز سال 91 را به مردم ایران اسلامی و همچنین مردم متدین شهرستان دماوند تبریک گفت.

قاسمی‏فرزاد بیان داشت: بهار، سروش تجدید حیات طبیعت است تا در دفتر هر برگ و گلبرگ درختان قدرت و توانایی خالق هستی را بخوانیم و تسبیح گوییم.

این مسئول بهار را فرصتی آغازینی دانست که برای خاکیان و افلاکیان "مقلب القلوب و الابصار" را مقدر کرده تا با تفکر و اندیشه در لیل و نهار و با سعی خود به "احسن الحال" نایل شوند.

فرماندار شهرستان دماوند نخستین روزهای بهار را آغازی برای اعتدال، طراوت، نشاط و شادابی و نوروز را عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی دانست و گفت: دین مبین اسلام نیز جلوه‏هایی از معرفت دینی را در بهار به یادگار گذاشته تا آنان که سرای دیده و دل را از زنگارها پاک کنند و نوروزی دل انگیز و زیباتر داشته باشند.

وی فرا رسیدن عید نوروز 1391 را به همه هم‌میهنان به ویژه مردم شریف شهرستان دماوند تبریک و تهنیت گفت و از خداوند متعال بهروزی و موفقیت یکایک مردم متدین و ولایتمدار شهرستان را خواستار شد.

این مسئول ابراز امیدواری کرد تا سال 1391 قرین خیر و برکت و پیروزی اسلام بر کفر جهانی باشد.

انتهای پیام/ن۲۰