رئیس اداره میراث فرهنگی سبزوار خبر داد
اهدای 1391 شاخه گل به گردشگران شهرستان سبزوار

خبرگزاری فارس: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: 1391 شاخه گل به گردشگران به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز 1391 اهدا می‌شود.

خبرگزاری فارس: اهدای 1391 شاخه گل به گردشگران شهرستان سبزوار

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، ‌حشمت‌الله متین‌فر ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام نوروز غبارروبی مزار شهدای سبزوار انجام ‌شد.

متین‌فر تصریح کرد: اهدای یک شاخه گل به همراه هدیه نفیس صنایع دستی شهرستان و استقبال از نخستین مسافران نوروزی از دیگر برنامه‌های اجرایی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سبزوار بود.

به گفته متین‌فر از دیگر برنامه‌های اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این شهرستان اجرای مراسم آیینی اسب چوبی به عنوان نخستین میراث معنوی به ثبت رسیده در این شهرستان است.

وی افزود: ملاقات با امام جمعه و فرماندار شهرستان از دیگر برنامه‌های اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار در ایام نوروزی است.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: برای رفاه حال مسافران و گردشگران خاطر نشان کرد: برای رفاه حال مسافران و گردشگران 3  نقطه تعیین شده است که تمام امکانات گردشگری توسط بازرسان نظارت می‌‌شود و با هرگونه تخلف برخورد می‌شود.

انتهای پیام/خ۳۰