دبیر کمیته تنظیم بازار و توزیع ارزاق عمومی عنوان کرد
نظارت مستمر بر محموله‌های آرد در قم

خبرگزاری فارس: دبیر کمیته تنظیم بازار و توزیع ارزاق عمومی ستاد تسهیلات زائرین استان قم گفت: بازرسان این کمیته نظارت مستمری بر محموله‌های ورودی و خروجی آرد استان دارند.

خبرگزاری فارس: نظارت مستمر بر محموله‌های آرد در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد تسهیلات زائرین استان قم، یونس عالی‌پور با بیان اینکه بازرسان کمیته تنظیم بازار و توزیع ارزاق عمومی بر تمام کارخانه‌های آرد استان قم به صورت روزانه و مستمر نظارت می‌کنند اظهار داشت: محموله‌های آرد ورودی و خروجی استان، زیر نظر بازرسان این کمیته بوده و از هرگونه سوءاستفاده احتمالی سودجویان پیشگیری می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون بیش از 261 مورد گزارش مردمی از کم‌فروشی و گران‌فروشی نانوایان به بازرسان این کمیته اعلام شده است افزود: به وسیله بازرسی‌های صورت گرفته از 4 هزار و 840 نانوایی سطح استان توسط کمیته تنظیم بازار و توزیع ارزاق عمومی ستاد تسهیلات زائرین استان قم از نخستین روز اسفندماه سال گذشته تاکنون 45 درصد شکایات مردمی به اثبات رسیده و 235 مورد تخلف شناسایی شده است.

دبیر کمیته تنظیم بازار و توزیع ارزاق عمومی ستاد تسهیلات زائرین استان قم با اشاره به نوع تخلفات نانوایی‌ها افزود: گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، عدم نصب نرخ‌نامه و کیفیت پایین نان، بخشی از تخلفاتی هستند که بعضی از نانوایی‌های سطح استان مرتکب آن شده‌اند.

وی در پایان با بیان اینکه ارزش ریالی تخلفات نانوایی‌های استان، بیش از 22 میلیون و 178 هزار ریال بوده است اظهار کرد: کمیته تنظیم بازار و توزیع ارزاق عمومی ستاد تسهیلات زائرین استان قم و سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت، آماده دریافت گزارشات مردمی از تخلفات احتمالی نانوایی‌های سطح استان هستند.

انتهای پیام/خ30/د1000