در 24 ساعت گذشته صورت گرفت
تماس 114 هزار زنجانی با تلفن 110

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: در 24 ساعت گذشته 14 هزار نفر با شماره تلفن 110 تماس گرفتند.

خبرگزاری فارس: تماس 114 هزار زنجانی با تلفن 110

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، یحیی شرفی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ستاد بحران استان زنجان، اظهار کرد: با وجود همه مشکلات و سختی‌های به وجود آمده در 24 ساعت گذشته در استان، کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان از سوی مردم فهیم استان زنجان از صحنه‌های ماندگار این حادثه محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم استان زنجان در اقدامی ارزشمند و نادر به خانواده‌های در راه مانده کمک‌رسانی کردند، خاطرنشان کرد: 50 خانواده نیز توسط همکاران نیروی انتظامی در استان اسکان داده شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در زمینه محورهای مواصلاتی استان در 24 ساعت گذشته تصریح کرد: 2 هزار و 500 نفر از عوامل نیروی انتظامی نسبت در راستای کمک رسانی به در راه ماندگان فعالیت داشتند.

وی از اجرای طرح محدودیت ترافیکی در درون و برون شهر خبر داد و افزود: با توجه به آب و هوای بهاری حاکم بر اکثر نقاط کشور مسافران در شرایط نا ایمنی مسافرت خود را آغاز کرده بودند.

شرفی با اشاره به اجرای طرح محدودیت در اکثر نقاط استان، تصریح کرد: هشت خودرو از جمله دو اتوبوس حامل کاروان‌های راهیان نور نیز در بحران استان درگیر شدند که خوشبختانه با کنترل‌های انجام شده بدون مشکل به مسیر خود ادامه دادند.

وی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته 14 هزار نفر با شماره تلفن 110 تماس گرفتند، افزود: این میزان تماس با پلیس در تاریخ استان زنجان بی‌سابقه بود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از تصادف زنجیره‌ای 12 خودرو در اتوبان زنجان به قزوین خبر داد و افزود: 59 فقره تصادف خسارتی نیز در داخل شهر زنجان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه شش دستگاه دیگر نیز در اتوبان زنجان به تهران با هم برخورد کردند، یادآور شد: در این حادثه چهار نفر مجروح شد.

شرفی با اشاره به اینکه یک مورد تصادف نیز در جاده دندی گزارش شده است، خاطرنشان کرد: در این تصادف یک نفر جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/س20