مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:
توجه به بلوغ فکری و فرهنگی نیاز جامعه است

خبرگزاری فارس: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان توجه به بلوغ فکری و فرهنگی را نیاز جامعه خواند و گفت: علاوه بر بلوغ ظاهری باید به بلوغ فکری و فرهنگی نیز توجه کرد.

خبرگزاری فارس: توجه به بلوغ فکری و فرهنگی نیاز جامعه است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری ظهر امروز در ششمین جلسه جمعیت بانوان فرهیخته کردستان در سنندج با تبریک سال نو و با اشاره به دعای تحویل سال اظهارداشت: باید از تحولات عبرت بگیریم و سعی کنیم غیر از بلوغ ظاهری به بلوغ فکری و فرهنگی دست یابیم.

وی افزود: جمعیت بانوان فرهیخته استان جزو خواص هستند و توقع از خواص به مراتب بیشتر از عوام مردم است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه برنامه‌های فرهنگی ادامه داد: باید سعی شود در سال جدید برنامه‌های فرهنگی غنی‌تری اجرا شود و توزیع محصولات فرهنگی نیز در راستای ارتقای سطح فرهنگی استان پررنگ‌تر صورت گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان از مربیان، دبیران و مدیران مدارس به عنوان اقشار تاثیرگذار یاد کرد و گفت: نباید اجازه داد این قشر به خودباختگی فرهنگی برسند.

حجت‌الاسلام صفی یاری اضافه کرد: برای ترویج حجاب و عفاف استفاده از روش‌های مناسب و درست نیاز است و باید در این زمینه نیز هماهنگ و همسو عمل کرد.

عصمت ربیعی سرپرست امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در سخنانی به برنامه‌های سال 91 اشاره کرد و از تهیه و تدوین تقویم کاری بانوان فرهیخته خبر داد.

وی گفت: همچنین در سال جدید یک دوره کارگاه آموزشی برای بانوان فرهیخته استان برگزار و سعی خواهد شد فصلنامه جلسات و فعالیت‌های بانوان فرهیخته تدوین و در ادارات استان توزیع شود.

در این جلسه بانوان فرهیخته استان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و برگزاری گفتمان‌های دینی برای خانواده، مربیان مدارس و دانش‌آموزان را به صورت هماهنگ و همسو خواستار شدند.

انتهای پیام/غ20/پ3003