فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:
پلیس آماده مقابله به حوادث غیر مترقبه در عید نوروز است

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: پلیس آماده مقابله با حوادث غیر مترقبه همزمان با عید نوروز است.

خبرگزاری فارس: پلیس آماده مقابله به حوادث غیر مترقبه در عید نوروز است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، یحیی شرفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به بروز کولاک و وزش باد شدید در روز گذشته همه در راه ماندگان در جاده‌های استان نجات یافتند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی از 24 اسفند ماه سال جاری در جاده‌های استان مستقر است، تصریح کرد: نیروهای پلیس در آمادگی کامل برای امداد رسانی به در‌ راه ماندگان به سر می‌برند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان پس از عادی شدن شرایط نیروها نیز در راستای کمک رسانی به مسافران اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر برخی جاده‌های استان مسدود است، افزود: نیروهای انتظامی در جاده‌های استان برای راهنمایی و امداد مسافران نوروزی حضور دارند.

شرفی بر ضرورت توجه به توصیه‌های پلیس از سوی مسافران تاکید کرد و گفت: حوزه سرزمینی استان زنجان چهار فصل است که باید مسافران پیش‌بینی‌های لازم را برای مسافرت در جاده‌های استان داشته باشند.

وی با بیان اینکه ضروری است مسافران هنگام مسافرت به همراه خود وسایل ایمنی و تجهیزات را به همراه داشته باشند، یادآور شد: خودروها باید به زنجیر چرخ مجهز باشند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه ضروری است رانندگان از تجاوز به چپ پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: پلیس در همه جاده‌های استان مستقر بوده و نسبت کمک‌رسانی حضور دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی نیز در این مصاحبه با اشاره به مسدود بودن 450 راه روستایی ادامه داد: تا پایان روز همه را ه‌های مواصلاتی بازگشایی می‌شود.

حافظ باباپور با بیان اینکه 18 راهدار خانه در سطح استان فعال هستند، افزود: یک هزار و 465 مسافر روز گذشته در راه‌های مواصلاتی استان نجات یافتند.

انتهای پیام/س20