شهردار زنجان خبر داد
لکه‌گیری خیابان‌ها و معابر در شهر زنجان

خبرگزاری فارس: شهردار زنجان گفت: با اتمام بارش برف در استان زنجان و عادی شدن شرایط نسبت به لکه‌گیری خیابان‌ها و معابر شهر زنجان اقدام می‌شود.

خبرگزاری فارس: لکه‌گیری خیابان‌ها و معابر در شهر زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ناصر موسوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با تبریک آغاز سال نو اظهار کرد: با توجه به بارش برف در اکثر نقاط استان زنجان اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات شهرداری در راستای پاکسازی معابر شهری با بارش برف و کولاک تحت ‌الشعاع قرار گرفته است، افزود: پاکسازی شهر زنجان از صبح امروز آغاز شده است.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه همه عوامل شهرداری در شهر زنجان در حال حاضر فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: امروز نیز نسبت به پاکسازی معابر اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز در پارک بانوان چادرهایی در نظر گرفته شده است، افزود: در این چادرها از میهمانان نوروزی استقبال می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر و سایر ارگان‌ها شده است، خاطرنشان کرد: امکانات لازم برای استقبال از میهمانان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: با اتمام بارش برف در استان زنجان و عادی شدن شرایط نسبت به لکه‌گیری خیابان‌ها و معابر استان اقدام می‌شود.

معاون عمرانی استاندار زنجان نیز در این مصاحبه با اشاره به آمادگی استان زنجان برای مقابله به حوادث غیر‌مترقبه تصریح کرد: صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی 6.4 دهم ریشتر شهرستان طارم را لرزاند که خوشبختانه خسارتی نداشته است.

علی اکبر کریمی از اسکان بیش از 12 هزار نفر مسافر در استان زنجان خبر داد و گفت: تمیهدات لازم برای بازگشایی راه‌های استان اندیشیده شده است.

انتهای پیام/س20