در ایام نوروز صورت می‌گیرد
استقرار 50 مبلغ در اطراف حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قم از استقرار 50 نفر مبلغ در اطراف حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران به منظور پاسخ به سئوالات و شبهات در ایام نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: استقرار 50 مبلغ در اطراف حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران

حجت‌الاسلام محمود نجاریان‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به اعزام مبلغان در ایام نوروز اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی مجموعه‌ای است که باید تبلیغات دینی را در دو بخش شفاهی و مکتوب انجام دهد.

وی خاطر نشان کرد: هماهنگی‌های لازم با ائمه جماعاتی که مساجد آنها در مسیر تردد زائران قرار دارد صورت گرفته و مساجد آنها تجهیز شده است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قم عنوان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان قم در زمینه تجهیز 76 مسجد واقع در ورودی‌های شهر قم اقدام کرده تا زائران از بهترین امکانات استفاده کنند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات تبلیغی در ایام نوروز گفت: 50 نفر از مبلغان در ایام نوروز برای استقرار در پارک‌ها، پارکینگ‌های اطراف حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران اعزام می‌شوند و در چادرها و سایبان‌های تعبیه شده به پاسخگویی در خصوص احکام و مسائل شرعی می‌پردازند.

نجاریان‌زاده به دیگر اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی استان قم در ایام نوروز اشاره و خاطر نشان کرد: هماهنگی‌هایی با مرکز تخصصی مهدویت صورت گرفته که 4 تا از مبلغان اعزامی از سوی آنها به پرسش‌ها و شبهات مهدوی پاسخ دهند چنانکه بسته‌های فرهنگی از سوی هیئت‌های مذهبی در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

وی افزود: مبلغان سازمان تبلیغات اسلامی استان قم در نمایشگاه حرم حضرت معصومه(س) حضور پیدا کرده و به سئوالات و شبهات پاسخ می‌دهند.

انتهای پیام/س20/د1000