فرماندار کنگان خبر داد
افتتاح و کلنگ‌زنی 900 میلیارد ریال پروژه در کنگان

خبرگزاری فارس: فرماندار کنگان از افتتاح و کلنگ‌زنی 900 میلیارد ریال پروژه در کنگان خبر داد.

خبرگزاری فارس: افتتاح و کلنگ‌زنی 900 میلیارد ریال پروژه در کنگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بندر کنگان، تیمور یزدان‌شناس صبح امروز در نشست مسئولان شهرستان کنگان اظهار داشت: در سال جهاداقتصادی خدمت به مردم یکی از مهمترین دغدغه‌های مسئولان و کارگزاران نظام بود و باید تلاش خود را به کار گیریم و با بهره‌گیری از تجربیات گذشته سال بعد را با توان و آمادگی بیش از پیش در راه خدمت‌رسانی به مردم سپری کنیم.

فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری در سال 90 به بندر کنگان منشا خیرات و برکات فراوان برای این شهرستان بود و علاوه بر برکات معنوی بی‌شمار زمینه آبادانی و عمران مضاعف این شهرستان را بوجود آورد که امروز همگی قادر به مشاهده آن هستیم.

یزدان‌شناس ابراز داشت: در سال 90 و از محل اعتبارات سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب و اعتبار استانی ده‌ها پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر 900 میلیارد ریال در هفته دولت و دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف دراین به بهره‌برداری رسید و یا وارد مرحله عملیات اجرایی شد.

وی پیشرفت‌های شهرستان کنگان در دولت‌های نهم و دهم را غیرقابل مقایسه با دولت‌های قبل دانست و اضافه کرد: مسیر توسعه شهرستان کنگان در دولت عدالت‌محور بسیار هموار شده و آینده‌ای درخشان در انتظار این منطقه است.

این مسئول تاکید کرد: با توجه به شرایط خاص و استراتژیک شهرستان کنکان ارتقا فرمانداری کنگان به فرمانداری ویژه از مسائل مهمی است که همواره مسئولان این شهرستان خواستار آن بوده‌اند و انتظار داریم در آینده نزدیک شاهد این ارتقا که زمینه‌ساز پیشرفت بیش از پیش شهرستان کنگان می‌شود باشیم.

فرماندار شهرستان کنگان در بخش دیگر به نقش ویژه و غیرقابل انکار قشر خبرنگاران در توسعه و آبادانی اشاره کرد و ادامه داد: خبرنگاران سربازان گمنام آبادانی و توسعه هستند و از مسئولان دستگاه‌های اجرایی می‌خواهیم نهایت همکاری را با خبرنگاران داشته باشند.

یزدان‌شناس در همین راستا اذعان داشت: به مسئولان توصیه می‌کنم در برابر نقدها آشفته نشوند و موضع تند نگیرند زیرا هدف جامعه خبرنگاری کمک به مسئولان برای خدمت به مردم و توسعه جامعه است.

وی اشاره به حضور 64 درصدی امت مسلمان ایران اسلامی در انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات یک زورآزمایی سیاسی بین دوست و دشمن بود که با پیروزی ملت با بصیرت، همیشه در صحنه، هوشیار و وفادار ایران اسلامی همراه شد.

انتهای پیام/ح20