لوینیان در گفت‌وگو با فارس:
تبریز را با کسب 3 امتیاز ترک می‌کنیم

خبرگزاری فارس: مربی تیم‌ فوتبال صبای قم گفت: برای جبران امتیازات از دست رفته به مصاف شهرداری خواهیم رفت و یقینا با انجام بازی قابل قبول، تبریز را با کسب سه امتیاز ترک می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: تبریز را با کسب 3 امتیاز ترک می‌کنیم

هوشنگ لوینیان امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: بیست و هشتمین بازی ما در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در تبریز برای جبران امتیازات از دست رفته در بازی‌های گذشته مقابل شهرداری بازی بسیار سخت و حساسی است.

وی خاطر نشان کرد: این مسابقه یکی از مهم‌ترین بازی‌های تیم فوتبال صبای قم در یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به شمار می‌رود و صددرصد می‌خواهیم شهرداری تبریز را در خانه این تیم شکست بدهیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم افزود: یقینا صبای قم با ارائه یک بازی خوب و منطقی هفته موفقی را پشت سر خواهد گذاشت، ما شرایط مهمی در جدول رده‌بندی داریم و برای کسب سه امتیاز کاملا آماده این بازی خارج از خانه هستیم.

وی اضافه کرد: در حالی که در بالای جدول رده‌بندی تلاش برای کسب عنوان قهرمانی بین پنج تیم همچنان ادامه دارد، صبای قم هم امسال یکی از تیم‌هایی بوده که در بیست و هفت هفته گذشته از تیم‌های بالانشین است و این مهم عملکرد قابل قبول صبا را نشان می‌دهد.

لوینیان ابراز داشت: دیدار ما با شهرداری تبریز سه امتیاز ارزشمند دارد که به دست آوردن آن می‌تواند حکم صعود ما به لیگ قهرمانان آسیا باشد به همین خاطر قصد نداریم این دیدار را با وجود اینکه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود بدون پیروزی ترک کنیم.

وی عنوان کرد: این دیدار برای صبای قم در حالی برگزار می‌شود که تیم ما هفته قبل در خارج از خانه به شکستی تن داد که مستحق آن نبود، قبول باخت دو بر یک برابر تیم فوتبال ذوب آهن موجب شد حتی جایگاه چهارم را از دست بدهیم اما مطمئن باشید بازی بسیار خوبی از صبا ارائه می‌شود.

مربی تیم فوتبال صبای قم یادآور شد: تیم ما در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در خانه تیمی بازی می‌کند که در هفته بیست و هفتم صبا بازنده بوده است، بنابراین بازی بسیار مشکلی در هوای سرد تبریز پیش‌رو داریم.

وی بیان داشت: در حالی که تیم فوتبال صبای قم در هفته بیست و هفتم رقابت‌‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در خارج از خانه مقابل تیم ذوب آهن اصفهان نتیجه‌ خوبی کسب نکرد، تیم‌ شهرداری تبریز نیز با باخت برابر ملوان شرایطی نامناسبی در انتهای جدول دارد.

در شرایط فعلی جدول رده‌بندی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با کسب 52 امتیاز در رده اول جدول رده‌بندی قرار دارد و بعد از تراکتورسازی 49 امتیازی، استقلال 48 امتیازی و نفت 44 امتیازی، تیم فوتبال صبای قم با 42 امتیاز در رده پنجم است.

آخرین پیروزی تیم فوتبال صبای قم تا پیش از مصاف با شهرداری تبریز، به دیدار این تیم در هفته بیست و چهارم مقابل تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان باز می‌گردد که صبای قم در آن مسابقه با نتیجه سه بر یک مقابل میهمان خود به برتری رسید.

انتهای پیام/خ20/د1000