بهترین گلزن صبای قم:
با جان و دل بازی می‌کنیم

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال صبای قم گفت: برای پیروزی مقابل شهرداری تبریز با جان و دل بازی می‌کنیم تا موقعیت تیم در جدول رده‌بندی بهبود یابد.

خبرگزاری فارس: با جان و دل بازی می‌کنیم

غلامرضا عنایتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به دیدار صبای قم با شهرداری تبریز تصریح کرد: یقینا بازی سختی داریم، زیرا شهرداری تبریز در خانه خود تیم خطرناکی است و بازی در مقابل این تیم در هوای سرد تبریز هم شرایط خاصی نسبت به سایر بازی‌ها دارد.

وی عنوان کرد: من و تمام بازیکنان تیم صبای قم برای شهرداری تبریز و هواداران این تیم احترام خاصی قائل هستیم ولی به خاطر بهبود جایگاه تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال، باید دیدار عصر شنبه با شهرداری تبریز را با برد پشت سر بگذاریم.

بهترین گلزن تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: در میدان مسابقه با شهرداری تبریز با انگیزه‌تر از همیشه و با میل فراوان به کسب پیروزی و سه امتیاز قصد داریم بهترین بازی خود را مقابل این تیم ارائه کرده و برای موفقیت تیم صبا تلاش ‌کنیم.

وی یاد آور شد: کادر فنی ما نسبت به نوع بازی و تک تک نفرات تیم شهرداری تبریز شناخت دارند و با تمرینات خوب و تاکتیک‌هایی که ویژه این بازی پشت سر گذاشته‌ایم می‌خواهیم به سه امتیاز بازی دست یابیم.

عنایتی تصریح کرد: همه می‌دانند که هم صبای قم و هم شهرداری تبریز برای برد بازی خواهند کرد و به این ترتیب تماشاگران شاهد بازی زیبایی خواهند بود. صبا در دیدار با ذوب آهن اصفهان نیز 90 دقیقه فوتبال خوبی ارائه کرد و بازیکنان فقط لحظه‌ای تمرکزشان را از دست دادند، با این حال برابر شهرداری تبریز فقط برای برد بازی می‌کنیم و به دنبال حداقل امتیاز نیستیم.

وی خاطر نشان کرد: ما می‌خواهیم امتیازات از دست رفته در چهار دیدار قبل با ملوان، فولاد، ذوب آهن و پرسپولیس تهران را در این مسابقه جبران کنیم، حالا فرقی نمی‌کند که حریف ما چه تیمی باشد، ما در خانه حریف هم صددرصد به دنبال برد و کسب سه امتیاز هستیم و برای این مهم از جان و دل مایه می‌گذاریم.

مهاجم با تجربه تیم فوتبال صبای قم با اشاره به شرایط مناسب جدول برای آسیایی شدن صبای قم بیان داشت: به کمی حمایت در بازی‌های آینده نیاز داریم و از تمام مسئولان و تماشاگران خوب قمی ضمن تشکر خواهان این کمک هستیم.

در حالی که در دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه یادگار امام قم، تیم صبای قم به برتری رسیده است، تیم‌های رده‌های پنجم و هفدهم جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور یعنی صبای قم و شهرداری تبریز در بیست و هشتمین هفته لیگ یازدهم از ساعت 16 شنبه 27 اسفند ماه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند.

انتهای پیام/خ20/د1000