حسین زندباف خبر داد
اهدای کارت‌های هدیه به سینماگران کشور در آستانه سال نو

خبرگزاری فارس: هیئت ساماندهی صنوف سینمایی همزمان با فرا رسیدن سال نو با اهدای کارت هدیه اعتباری از سینماگران کشور تجلیل می‌نماید‌.

خبرگزاری فارس: اهدای کارت‌های هدیه به سینماگران کشور در آستانه سال نو

به گزارش خبرگزاری فارس، «حسین زندباف» رییس هیئت ساماندهی صنوف سینمایی طی گفت‌وگویی با دعوت از خانواده بزرگ سینمای کشور اعلام کرد: در مرحله اول تکریم از سینماگران، هنرمندان این حوزه می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی و ‌کارت معتبر صنفی به دفتر این هیئت مراجعه و از کارت‌های هدیه بهره‌مند شوند‌.

زندباف افزود: هیئت ساماندهی در راستای وظایف محوله خود مبنی بر پی‌گیری ارائه خدمات رفاهی و معیشتی به سینماگران نسبت به تهیه هدایای مذکور اقدام کرده است‌.

وی با قدردانی از مساعدت ریاست جمهوری و تلاش شورای عالی سینما برای تحقق این امر اظهار داشت: در تهیه کارت‌های هدیه مورد نظر به گونه‌ای ‌عمل شده که شأن و منزلت سینماگران در حد توان و مقدورات حفظ شود.

بر اساس این گزارش، در اولین مرحله از توزیع کارت‌های هدیه به سینما‌گران، اعضای صنوف سینمایی می‌توانند طی روزهای شنبه و یکشنبه 27 و 28 اسفندماه سال 1390 از ساعت 11 صبح تا 19 به دفتر هیئت ساماندهی مستقر در صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان واقع در خیابان خالد اسلامبولی‌، خیابان یکم، پلاک 25، طبقه دوم مراجعه و کارت‌های هدیه خود را دریافت نمایند.

هیئت ساماندهی صنوف سینمایی به سرپرستی حسین زندباف و جمعی از سینماگران کشور طی حکمی از سوی جواد شمقدری رییس سازمان سینمایی از چندی پیش با هدف پیگیری ساز و کار قانونی شدن اصناف سینمای ایران و ارائه خدمات رفاهی و معیشتی فعالیت خود را آغاز کرده است. 

انتهای پیام/ی