دبیر جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی خبر داد
افزایش حضور قصه‌گویان خارجی در جشنواره رضوی

خبرگزاری فارس: دبیر جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی از اعلام فراخوان سومین دور از جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی در استان مازندران و حضور قصه‌گویان خارجی در سری جدید این جشنواره خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش حضور قصه‌گویان خارجی در جشنواره رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، قاسم عزیززاده گرجی پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی این جشنواره گفت: سری دهم جشنواره‌های بین‌المللی امام رضا(ع) امسال در دهه کرامت برگزار می‌شود و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران نیز سومین دور برگزاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی را به عهده دارد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران اظهار داشت: این جشنواره در دومین سری برگزاری خود به نسبت نخستین سال آن توفیق‌های خوبی را به همراه داشته است و در سری سوم خود با کیفی‌سازی محتوای جشنواره درصدد ارتقای بیش از پیش آن است.

گرجی با اشاره به توزیع این فراخوان‌ها بیان داشت: در تلاش هستیم تا با ارسال فراخوان به رابطان جشنواره در استان‌ها، این افراد برای اطلاع‌رسانی به عموم اقدام کنند.

دبیر جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی تصریح کرد: برنامه‌ریزی خاصی در امور بین‌الملل کانون پرورش فکری صورت گرفت تا با ارسال فراخوان به کشورهای خارجی و به ویژه مسلمان از حضور قصه‌گویان خارجی بیش از گذشته در جشنواره برخوردار باشیم.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های جشنواره‌های امام رضا(ع) انتشار و انعکاس معارف رضوی در حوزه‌های فراملی است که کانون پرورش فکری مازندران در بخش جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خود توانسته است تا حد مطلوبی در تحقق این رویکرد سربلند باشد.

گرجی با اشاره به اینکه یکی از توفیق‌های این جشنواره در میان سایر جشنواره‌های کشور، بدست آوردن رتبه نخست بخش کمیته اطلاع‌رسانی بوده است، گفت:  توفیق جشنواره امام رضا(ع)به اطلاع‌رسانی و بازتاب خبری مناسب آن است که نقش روابط عمومی و اصحاب رسانه را در این حوزه پررنگ‌تر از گذشته می‌سازد.

انتهای پیام/و۲۰/چ3000