فرماندار لردگان:
50 فضای آموزشی برای مهمانان نوروزی در لردگان تجهیز شد

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان لردگان گفت: 50 فضای آموزشی در این شهرستان برای اسکان مهمانان نوروزی تجهیز و آماده‌سازی شد.

خبرگزاری فارس: 50 فضای آموزشی برای مهمانان نوروزی در لردگان تجهیز شد

منصور ظفریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: به ‌منظور استقبال از مهمانان نوروزی افزون بر 50 فضای آموزشی در این شهرستان آماده‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه این فضاهای آموزشی در مسیر محورهای اصلی و مکان‌های گردشگری واقع شده است، گفت: شهرستان لردگان به ‌واسطه عبور محور ترانزیتی کشور به سمت استان خوزستان هر ساله پذیرای فوج عظیمی از مهمانان نوروزی است که این مهم ضرورت برنامه‌ریزی بیش از پیش را می‌طلبد.

ظفریان از استقرار دو پست امدادی در این شهرستان خبر داد و گفت: جوانان عضو هلال احمر این شهرستان نیز به ‌منظور ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی در آمادگی کامل به‌سر می‌برند.

فرماندار شهرستان لردگان با اشاره به مناطق توریستی و گردشگری این شهرستان، گفت: چشمه برم لردگان، آبشار آتشگاه، گردنه چهارطاق، پارک جنگلی پروز، چشمه سندگان، جنگل‌های بلوط، رودخانه زیبای ارمند از بارزترین جلوه‌های گردشگری این شهرستان محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه سفرهای نوروزی باید پیام‌رسان مهمان‌دوستی و مهمان‌پذیری مردم این شهرستان باشد، گفت: بر همین اساس با همت و تلاش تمامی مسئولان اجرایی ستاد تسهیلات دائمی سفر شهرستان تمهیدات لازم برای اسکان و اقامت مسافران فراهم شده است.

ظفریان با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده به‌ منظور ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی این شهرستان، گفت تشکیل اکیپ‌های سیار در این مناطق، استقرار پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در سه راهی‌ راه‌های گوشکی، لردگان، منج و فلارد برای راهنمایی مهمانان در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان و اسکان آنان در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان لردگان تصریح کرد: در این ایام باید تمهیدات لازم انجام شود تا مسافران نوروزی با بهره‌گیری از امکانات کافی با خاطره‌ای خوش این شهرستان را ترک کنند.

وی با بیان اینکه ورودی شهر باید منظره‌ای زیبا و جذاب داشته باشد، گفت: بر همین اساس برنامه‌ریزی شده است تا پارک‌ها و سایر خدمات شهری با برنامه‌ریزی دقیق فضای مطلوبی را برای مسافران نوروزی فراهم آورند.

انتهای پیام/ح20/چ3000