فرماندار تبریز:
وجدان‌های بیدار دنیا در 30 مارس در غزه به هم گره می‌خورد

خبرگزاری فارس: فرماندار تبریز گفت: دل‌های آزادیخواه جهان و وجدان‌های بیدار دنیا در 30 مارس در بیت‌المقدس و غزه به هم گره می‌خورد.

خبرگزاری فارس: وجدان‌های بیدار دنیا در 30 مارس در غزه به هم گره می‌خورد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمود چمنی فرماندار تبریز ظهر امروز در  نشست هماهنگی کاروان " الی بیت المقدس" با اشاره به موج جهانی برخاسته، حرکت کاروان " الی بیت المقدس" اظهار کرد: مسئله بیت‌المقدس و محاصره ددمنشانه غزه، هرگز از توجه افکار عمومی و رسانه‌های دنیا پاک نمی‌شود و تلاش و حرکت‌های مستمر برای شکست کامل محاصره غزه باید ادامه یابد.

وی ادامه داد: موج جهانی حرکت‌ها برای اسرائیل‌ چالش‌های جدی به دنبال خواهد داشت و صدای برقراری صلح و آزادی در منطقه و جهان را طنین‌افکن خواهد کرد.

فرماندار تبریز خاطرنشان کرد: طبق پیش‌بینی لازم در شب 28 اسفندماه سال‌جاری به تبریز می‌رسد.

مختار سیفی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تبریز نیز در نشست هماهنگی کاروان " الی بیت المقدس" اظهار داشت: از اقصی نقاط جهان در قالب سه کاروان اصلی به سمت مناطق اشغالی به راه افتاده‌اند تا همدوش با سایر آزادیخواهان جهان، شعار صلح و آزادی سر دهند.

وی افزود: گروه‌هایی اروپایی از انگلستان به صورت زمینی و دریایی، گروه‌های آفریقایی از مراکش به صورت زمینی و در آسیا از هندوستان به صورت زمینی این حرکت‌ها آغاز شده است.

وی ادامه داد: این گروه‌ها در 30 مارس همزمان با گرامیداشت روز زمین در نزدیک‌ترین نقطه به بیت‌المقدس گرد هم می‌آیند.

سیفی خاطرنشان کرد: بیش از 200 نفر از اعضای کاروان آسیایی از حدود 20 کشور آسیایی همراه این کاروان هستند.

وی ادامه داد: البته اعضای کاروان آزادی " الی بیت المقدس" از 80 کشور دنیا هستند که 300 نفر از آنان دارای ملیت آسیایی بوده و بقیه از دیگر کشورهای دنیا هستند.

حبیب ستوده‌نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز نیز در این نشست از آمادگی تربیت‌بدنی برای همکاری در ایجاد تمهیدات مناسب برای استقبال از اعضای کاروان خبر داد. 

انتهای پیام/ش20/چ3000