استاندار فارس پیش‌بینی کرد
بازدید 11 میلیون مسافر نوروزی از فارس

خبرگزاری فارس: استاندار فارس گفت: پیش‌بینی می‌شود با بسترهای فراهم شده و ایجاد جاذبه‌های جدید در شهر فرهنگی شیراز و استان فارس 11 میلیون مسافر از مراکر دیدنی این استان بازدید کنند.

خبرگزاری فارس: بازدید 11 میلیون مسافر نوروزی از فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حسین صادق عابدین بعد از ظهر امروز در حاشیه آغاز اجرای طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان فارس اظهار داشت: به منظور رفاه بیشتر هموطنان و حوادث پیش‌بینی نشده، هشت خودرو نجات و چهار خودرو امدادی برای خدمت‌رسانی بیشتر در ایام نوروز در این استان در نظر گرفته شده است.

مقام ارشد استان فارس افزود: به دلیل تلفات بالای جاده‌ای در فارس، تمهیداتی صورت گرفته و با همکاری اداره راه و شهرسازی این استان برای رفع خواب‌آلودگی رانندگان در برخی از نقاط جاده‌ها، مکان‌هایی را برای استراحت رانندگان در نظر گرفته شده تا شاهد کاهش تلفاتی که به دلیل خواب‌آلودگی است، باشیم.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به بازدید از نمایشگاه بهاره عرضه کالا در شیراز اضافه کرد: هر روز قیمت‌های عرضه شده در بازار به ویژه میوه را رصد می‌کنیم و در حال حاضر وضعیت قیمت‌های ما نسبت به دیگر استان‌های همجوار مطلوب‌تر است که در این زمینه با تمام متخلفان و گران‌فروشان به شدت برخورد می‌شود.

صادق عابدین با بیان اینکه امیدواریم نوروز امسال، در سطح این استان شاهد حوادث ناگوار جاده‌ای نباشیم، بیان داشت: برای کاهش تلفات جاده‌ای با اداره راه و شهرسازی و پلیس راهور این استان هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا با هشدارها و اقدام‌های لازم، رانندگان را قبل از رسیدن به این نقاط آگاه کنند.

انتهای پیام/ح30